Abone Sipariş Uygulaması

Abone Sipariş Uygulaması


Yayınlarım

Firmaya özel hazırlanan IOS ve Android uygulama Apple Store ve Goole Play Store yüklenir.  Aboneler tarafından cep telefonuna uygulama indirilir. Uygulama ikonuna tıklanarak açılır, Abone kayıtlı telefon numarasını girerek sipariş verebilirler. Yeni aboneler ise çağrı merkezini arayarak abone kaydı yaptırmaları gerekmektedir. Ürün fiyatları masaüstü yazılımından belirlenir.

Kayıtlı telefon numarası ile giriş yaptıktan sonra abonenin kullandığı markanın ürünleri öncelikli olarak gelmektedir ama abone isterse tüm ürünleri listeleyebilir ve sipariş adetleri girilerek sipariş verebilir. Siparişler kapıda ödeme veya kredi kartı ile online ödeme şekinde verilebilir.

Masaüstü abone takip programında aboneye özel fiyat belirlenmiş ise sipariş ekranındaki fiyatlara yansıyacaktır.

Siparişin verildiği an itibariyle mesai saati dışı veya çalışılmayan günler ise, en uygun teslimat tarihi aboneye önerilmektedir.

Sipariş onaylandıktan sonra online olarak sipariş abone takip sistemine sipariş olarak kaydedilmekte ve teslimat saati aralığı uygun ise teslimat için saha ekibine iletilmekte ve teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Saha ekibi tarafından teslim edilen sipariş online olarak abone takip sistemine kaydedilmektedir.

Uygulama marketimizi görmek için Google Play veya Apple Store adresini ziyaret edebilirsiniz..

https://play.google.com/store/apps/developer?id=HayatSoft
https://apps.apple.com/ca/developer/id1548645249

Örnek Müşteri Çalışması