Destek

CallerID cihazı müşteriye kargo ile gönderildikten sonra kurulum internet üzerinden uzak bağlantı ile yapılır. Mobil saha uygulamasının çalışması için modem üzerinden port yönlendirmesi yapılır. Sucumatik kullanımı için temel tanımlar girilir. Lisans aktif edilir. Programın kullanımı için eğitim telefonda uygulamalı verilir.

İlk kurulumda eski abone bilgilerinin sucumatik içine aktarım ücret karşılığı yapılmaktadır.
Veriler incelendikten sonra aktarımın yapılıp yapılmayacağına karar verilecektir.

Sucumatik programı alındığı tarihten itibaren 1 yıl ücretsiz bakım ve destek garantisi altındadır. Bu garanti süresi içerisinde telefonla destek, uzak erişim ve eposta vs hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilir, yeni sürümleri ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.
Garanti süresinin sonunda destek hizmetinden yararlanmaya devam edebilmeniz Kredili Destek hizmetimizden faydanalabilirsiniz.

Ücretli Destek Koşulları

» Standart bir destek hizmeti > 1 kredi > 10$ olup 148.118 TL'dir.
» Yazılımın yeniden kurulumu > 2 kredi > 20$ olup 296.236 TL'dir.

Not: Merkez Bankası güncel dolar kuru 14.8118 TL'dir.

Destek ve yeni versiyon güncelleme hizmetinden faydalanabilmeniz için hesabınızda yüklü destek kredisi bulunması zorunludur. Banka havalesi ile yapılan ödemelerde alınan krediler sistemimize kaydedilmektedir. Program üzerinden kalan kredi bakiyenizi takip edebilirsiniz.
Alınan destek kredileri tükenene kadar kullanılacaktır. İçeride bulunan kredinin para iadesi bulunmamaktadır.

Online Güncelleme

HAYATSOFT ürünleri internet bağlantısı üzerinden güncel versiyonları isteğe göre otomatik güncellemektedir. Lisans sahibi müşterilerimiz , programı satın aldıktan sonraki 1 boyunca , program üzerinde geliştirilmiş olan uygulamaları ücretsiz olarak güncelleyebilir. Lisans tarihinden 1 yıl sonra güncel versiyona geçmek isteyen müşterilerimiz Destek Kredisi Sistemi ile yazılımlarını en son versiyona yükseltebilir.

Canlı Destek Hattı

www.hayatsoft.com sitesi altında yer alan Canlı Destek hattı ile hafta içi 9:00 – 18:00 saatleri arasında , program ve hizmetlerimiz konusunda uzmanlaşmış müşteri destek ekibimize talep şikayet ve önerilerinizi iletebilir danışmak istediğiniz konular hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Telefon ile Destek Hizmeti (0850 302 0532)

HAYATSOFT olarak herhangi bir Özel Çözüm Lisansımıza sahip müşterilerimize, programı satın aldıktan sonraki 1 yıl boyunca hafta içi mesai saatleri içersinde teknik ekibimizden ücretsiz olarak telefon destek hizmeti alabilirler. Lisans tarihinden 1 yıl sonra telefon desteğine ihtiyaç duyan müşterilerimiz Destek Kredisi Sistemi ile sunmuş olduğumuz hizmetlerin devamını sağlayabilirler.

Uzak Masaüstü Bağlantısı

Uzak Masaüstü Bağlantısı uzman Hayatsoft Teknik Destek Ekibi , bilgisayarınıza bağlanarak bulunduğunuz ekran üzerindeki ihtiyaçlarınızı görüp , uzaktan müdahalelerde bulunabilirler. Lisans sahip müşterilerimiz , programı satın aldıktan sonraki 1 yıl boyunca hafta içi mesai saatleri içersinde uzak masaüstü bağlantı desteğini talep edebilirler. Lisans tarihinden 1 yıl sonra uzak masaüstü bağlantı desteğine ihtiyaç duyan müşterilerimiz Destek Kredisi Sistemi ile sunmuş olduğumuz hizmetlerin devamını sağlayabilirsiniz.

Eposta Desteği

Hayatsoft Teknik Destek Ekibine info@hayatsoft.com eposta adresine yazarak her türlü yardım talebi, öneri, görüş ve geliştirme isteklerinizi yazabilirsiniz. Mesajınız değerlendirildikten sonra en kısa sürede size geri bildirim yapılacaktır.

Program içerisindeki verilerden ve güvenliğinden müşteri sorumludur. Verilerinize dışarıdan erişim veya başka firma, kurulum ve 3. şahıslar ile paylaşımı bulunmamaktadır. Veriler program içinden yedek alınabilmektedir. Verilerin düzenli olarak bir flash bellek aygıtına yedeklenmesinde ve saklanmasında fayda vardır. Olası bir problemden bu yedeklerden bilgiler tekrar yüklenebilmektedir. Eğer bilgisayar değişikliği yapılacak ise operasyon öncesi ve sonrası bizden yardım talep edebilirsiniz.

Her türlü istek ve sorularınızı  info@sucumatik.com eposta adresinden veya 0850 302 0532 nolu telefondan bizimle paylaşabilirsiniz.